FORUM
Pages: 1 << 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 >> 66
Add post
| Aaron 2011-02-22 14:07:08 Reply Dzięki! Czekamy:) Musi być super! :) Kochamy Cię Violu:) | |
Viola 2011-02-22 13:37:27 Reply Adasiu, tak, studyjna, mówiliśmy, że płyta będzie akustyczna, ale studyjna jak najbardziej. W efekcie okazało się, że będzie półakustyczna. Pozdrawiam Cię ciepło z mroźnej stolicy | |
| Aaron 2011-02-22 08:51:55 Reply Super! Naprawdę nie mozemy się doczekać. Więc bedzie to płyta studyjna? A nie koncertowa, jak zapowiadaliście? :) | |
| Jola 2011-02-19 14:35:11 Reply Mam nadzieję, że niedługo coś usłyszymy, a może macie jakiś materiał z nagrań- video? | |
| Marco 2011-02-11 18:29:15 Reply Violinko, bardzo jestem ciekaw tej nowej Twojej płytki. Mam nadzieję, że już niedługo będę mógł jej sobie słuchać, w domu, w pracy, w aucie... Udanej sesji nagraniowej! | |
| Aaron 2011-02-08 17:02:34 Reply Violu, wywiad w "Zbij Szybkę" rewelacja! :) Jesteś zabójcza! :) | |
| jusia 2011-02-07 11:47:20 Reply Violu gratuluję wspaniałej muzymi jaką tworzycie, daje mi ukojenie i radość dla serca. Ps. z moim mężem na piewszą randkę umówiliśmy się do kościła, to był piękny wstęp do wielkiej miłości:-))))) | |
| Julitka 2011-02-07 11:25:43 Reply Violu, jak idą nagrania? Czy już zaczęliście pracę? Ja wiem, że to będzie świetna, rewelacyjna płyta, czekam na nią z niecierpliwością i wielką ciekawością! Powodzenia dla Ciebie i muzyków | |
| JATEK 2011-02-04 15:09:51 Reply NO CZEKAMY, CZEKAMY, CIEKAW JESTEM BAAAAAAAAAAAARDZO TEJ NOWEJ PŁYTY. FAJNE STUDIO, ZAWODOWY PRODUCENT, BAND I WOKALISTKA, MUSI BYĆ SWIETNY EFEKT! | |
| Marta 2011-02-03 22:50:21 Reply Ale super! Ciesze się, że nagrywasz nową płytę, już się nie mogę doczekać, na pewno będzie to coś wyjątkowego, zawodowego. Powodzenia dla Violi i calego zespołu. | |
| Aaron 2011-02-03 09:43:10 Reply Violu dziękuję za to co robisz, czekamy na nową płytę. :) Dzięki za wszystko, za to, że przyniesz pod prąd. I mimio, że się nie opłaca, a przecież to twój zawód, i tak śpiewasz. :) Pan z Tobą :) | |
| Annonymous 2011-01-24 12:27:29 Reply Ludzie nie znudzilo wam sie jeszcze? To jest ich prywatne zycie i ich sprawa. Dajcie juz spokoj. Nie postepujecie po chrzescijansku. Zastanowcie sie troche czy to co robicie jest fair? Zal mi was. | |
| fanka KF 2011-01-23 17:59:07 Reply Witam Chciałabym Panią serdecznie przeprosić za te niektóre komentarze. Wstyd mi za te osoby. Wstyd mi wobec Pani jak i samego Patricka ponieważ to co tu czytam to jest straszne. Po prostu zazdrość przemawia przez te osoby. Fani Kellych liczą na dalszą współpracę i kolejne niesamowite spotkania/koncerty jak np. w Łagiewnikach maj 2010, Dziękuję za wszystko i pozdrawiam | |
| Diana 2011-01-22 20:07:27 Reply Zgadzam się z Kamilem. Poza tym widzę, że już wcześniej pojawiały się pytania dotyczące tej sprawy. To chyba dobrze, że ludzie pytają u źródła, a nie angażują się w dyskusje na forach internetowych - Pani na pewno wie, że jest ich dużo. Gdyby postawiła Pani sprawę jasno, że jest tak lub tak - nie wyglądałoby to w ten sposób, jak wygląda teraz. Wiele osób zarzuca Pani, że milcząc - żeruje Pani na czyjejś popularności. Ja dodam od siebie, że życzę Pani jak najlepiej i trzymam kciuki za dalsze sukcesy zawodowe!A jeśli to prawda, to bardzo się cieszę ;) Pozdrawiam serdecznie! | |
| Aaron 2011-01-13 21:35:23 Reply Czy Viola ostatnio gościała w 'Zbij Szybkę'? | |
| Ania 2011-01-13 14:48:40 Reply Pani Wiolu, mam pytanie. Czy w przyszlosci ja i moj chor moglibysmy wykonywac jakies Pani piosenki? Nie wiem jeszcze co oni na to,ale postanowilam najpierw zapytac zanim im to zaproponuje. Pani utwory sa piekne i bardzo chcialabym miec mozliwosc je wykonywac wraz z reszta choru :) Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam ;) | |
| Aaron 2011-01-10 20:11:09 Reply Viola na prezydenta! Nie mogę już wytrzymać. Violu jesteś taka świetna, że aż człowieka zazdrość niestety ogarnia. Ile ja bym dał by tak śpiewać. No boska kobieta!!! :) Wszystkiego najlepszego i szczęści, pomysłów tak bez specjalnej okazji, ale tak też chyba można:) | |
| Amelia 2011-01-06 23:30:15 Reply Z całego serca dziekuje za wrazenia artystyczne i duchowe podczas wieczornego koncertu kolęd w Chorzowie :) pozdrawiam ps.mam nadzieje usłyszec Mizerna Cicha jescze kiedys na zywo-moze juz z malenstwem:) | |
| Magda 2011-01-03 15:40:05 Reply Violu, a kiedy w planie koncertowym pojawi się Kraków?? ech te niezapomniane koncerty w Dominikance.... Zapraszamy serdecznie ;) | |
| Grażka 2011-01-02 18:48:45 Reply Właśnie wróciłam z Twojego koncertu w Warcie. Jestem pod wielkim wrażeniem. Podobało mi się wszystko:wokal, opracowanie muzyczne, a przede wszystkim Twoja osobowość. No i muszę stwierdzić,ze z Tobą jest jak z winem. Z wiekiem zyskujesz na wartości.. I na piękności. Wielkie ukłony. Dla chłopaków z gitarami też. | |