Viola
Viola Brzezińska A2

NOWOŚCI


Koncerty w Polsce
2016-09-18
Kochani! Właśnie dobiegło końca moje kilkumiesięczne tournée po USA i Kanadzie. Zainteresowanych zaproszeniem mnie wraz z Zespołem na koncert odsyłam do zakładki KONTAKT. Do zobaczenia :)

"Pace a voi"
2016-06-15
W zeszłym roku, podczas mojego pobytu w Rzymie nagrałam dwa utwory na płytę " Pace a voi". Do nagrania utworów "Orto degli ulivi" oraz "Pianti amari" zaprosiła mnie włoska aktorka- Claudia Koll, którą kilka lat temu poznałam w Italii. Projekt ten wspiera działalność misyjną na terenie Afryki, w którą bardzo konkretnie zaangażowana jest Claudia. Cieszę się niezmiernie, że mogłam wesprzeć tę wspaniałą inicjatywę.

Promocja płyty "Classical" w USA i Kanadzie
2016-05-14
Kochani! Miło mi poinformować, że moja najnowsza płyta "Classical" dotarła do USA i Kanady, gdzie przyleciałam promować ją na koncertach dla Polonii i Amerykanów. Opis mojego tournée w zakładce KONCERTY.

Życzenia Noworoczne
2016-01-01
U progu Nowego Roku pragnę życzyć Wam wszystkiego co najlepsze. Realizacji marzeń, szczęścia, zdrowia oraz wielu powodów do uśmiechu i radości w 2016 roku:)

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż:)
2015-12-17
Kochani! Już za tydzień wyjątkowa Wigilijna Noc. Z tej okazji załączam muzyczny prezent dla Was - moją ulubioną kolędę z najnowszej płyty "Classical". https://www.youtube.com watch?v=l5Oda_BxXxM
Pragnę życzyć Wam spokojnego czasu oczekiwania na Nowonarodzonego Pana Jezusa oraz radosnych, pełnych pokoju i miłości Świąt Bożego Narodzenia. Merry Christmas, Buon Natale, Feliz Navidad!

Silent Night z płyty "Classical"
2015-12-12
Oto jedna z najpiękniejszych, międzynarodowych kolęd, która znalazła się na najnowszym albumie Violi "Classical":https://www.youtube.com watch?v=aTMUh7Bbtq0 Miłego słuchania:)

Świąteczne promocje w Sklepiku!
2015-12-06
Od dziś w zakładce SKLEP można nabyć płyty Violi w atrakcyjnej cenie. Po raz pierwszy w Sklepiku pojawiła się płyta dla dzieci "Opowieści z Mądrej Księgi" oraz dwa pakiety promocyjne. Pierwszy z nich składa się z dwóch albumów: "A2" oraz najnowszego- "Classical", natomiast drugi to "Classical" plus "Opowieści z Mądrej Księgi". Każda z tych płyt może stać się idealnym prezentem dla Twoich Bliskich na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Jeśli ktoś z Państwa życzyłby sobie imienną dedykację wraz z autografem Violi, prosimy o wpisanie jej treści w rubryce "Uwagi do zamówienia".

Amazing Grace - drugi singiel z płyty "Classical"
2015-11-26
Z okazji Święta Dziękczynienia, obchodzonego dzisiaj w USA, pragnę podzielić się z Wami drugim utworem z mojego najnowszego krążka "Classical".https://www.youtube.com watch?v=s1-PUC-DQBA
Płyta do nabycia w zakładce SKLEP. Happy Thanksgiving!

Pierwszy utwór z płyty "Classical"
2015-11-21
Zapraszamy serdecznie do wysłuchania utworu "Ave Maria" z najnowszego albumu Violi pt. "Classical".
https://www.youtube.com watch?v=75f_3GYNQhA

Viola Brzezińska "Classical" już w sprzedaży!
2015-11-19
Z radością informujemy, iż najnowsza płyta Violi pt. "Classical" jest już dostępna w dziale SKLEP. Jest to Viola w zupełnie nowej odsłonie. Na płycie tej znajdują się najpiękniejsze utwory muzyki klasycznej
m.in. Ave Maria, Panis Angelicus, Amazing Grace. Tym razem repertuar nagrany został w językach: angielskim, łacińskim, polskim oraz włoskim. Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia Viola przygotowała również niespodziankę - kilka kolęd międzynarodowych. Niekwestionowanym atutem tego krążka jest też Kwartet Smyczkowy, który towarzyszy Violi w większości utworów. Ponadto usłyszeć można fortepian oraz saksofon sopranowy. Na uwagę zasługuje również piękna okładka płyty "Classical" - wykonana wyszukanymi technikami malarskimi. Serdecznie polecamy!


Strony:  1  2  3  4  5  >>  25