Viola
Viola Brzezińska A2

NOWOŚCI

Strony:  1  <<  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >>  28 


VIOLA W RADIU DLA CIEBIE W NOWEJ ROLI
2012-08-03
Już jutro, 4 lipca Viola wystąpi w niecodziennej roli - dziennikarki radiowej w audycji OCZEKIWANA ZMIANA MIEJSC W RDC. Jej gościem będzie znana i lubiana aktorka Olga Bończyk. Emisja na antenie RDC od godz. 16.00. Więcej o programie dowiesz się tutaj:
RDC - OCZEKIWANA ZMIANA MIEJSC

"OCZEKIWANA ZMIANA MIEJSC" W RADIU DLA CIEBIE
2012-07-23
W najbliższą sobotę 28go lipca Viola będzie gościem Adama Szewczyka w niecodziennej audycji OCZEKIWANA ZMIANA MIEJSC W RDC. Emisja na antenie RDC od godz. 16.00. Więcej o programie dowiesz się tutaj:
RDC - OCZEKIWANA ZMIANA MIEJSC

TYGODNIK GIŻYCKO
2012-07-20
Kilknij poniżej i przeczytaj wywiad Bogusława Zawadzkiego z Violą dla TYGODNIKA GIŻYKO.
tygodnikgizycko.pl/nr/08-mini.pdf

Viola na liście przebojów radia RDN Małopolska
2012-07-19
Miło nam ogłosić, że singiel z płyty Violi A2, pt. HERBATA Z MIODEM ma szansę zostać piosenką
lipca w radiu RDN Małopolska. Dziękujemy za Wasze głosy!
Pozycja nr. 6 www.rdn.pl

Nowe piosenki z A2
2012-07-14
Właśnie wrzuciliśmy kilka fragmentów najnowszych, premierowych piosenek Violi z płyty A2. Kliknij dział MUZYKA i słuchaj.

Anglojęzyczna wersja strony
2012-07-09
Dla zainteresowanych- właśnie ruszyła angielska wersja strony.

Fotogaleria z koncertu w Płocku
2012-07-09
W Galerii - Koncerty zdjęcia z Festiwalu Młodych w Płocku.

NOWA MOJA STRONA
2012-06-23
... jeszcze przed premierą mojej nowej płyty. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. To jak wygląda i jak funkcjonuje, to zasługa Agaty Kosno-Jaczewskiej i Maćka Filipowicza.

Viola w radiu Warszawa
2012-06-20
Jutro, na antenie Radia WARSZAWA, w audycji "Muzyka z duszą", gościem Marcina Stycznia będzie Viola Brzezińska. Opowie o swojej najnowszej płycie, której premiera 8 października. Bądźcie z nami! Start godz. 19.10. Audycja dostępna także w internecie: www.radiowarszawa.com.pl

INFO O NAJNOWSZEJ PŁYCIE VIOLI
2012-06-16
A2 jest kulminacją intensywnego, czteroletniego okresu pracy nad kompozycją muzyki i tekstów, a ostatnimi szlifami nad brzmieniem. Album jest bardzo intymnym i osobistym przesłaniem, stąd też tyle czasu pochłonęła mi praca nad nim. A2 to album o podróżowaniu. Podróżowaniu nie tyle w fizycznym znaczeniu, lecz bardziej w znaczeniu podróży w głąb siebie, przeszukiwania własnej duszy i odnajdywania się tam, oraz o uczuciach towarzyszących takiemu podróżowaniu – o rozkoszach i trudnościach, o oświeceniach i upadkach, o przemijaniu i ponadczasowości…
Materiał muzyczny zawarty na A2 jest bardzo zróżnicowany i zdradza moją fascynację wieloma nurtami muzycznymi. I tak, piosenka IDAHO ukazuje wpływy stylu country and western, PODRÓŻ W CZASIE zawiera elementy funku, pop rock ujawnia się w utworze NA MARGINESIE?, inspiracja latami 60-tymi jawi się wyraźnie w piosence HORYZONT, stylizowanej zwłaszcza na brzmieniu the Beatles. Jednocześnie cała płyta przesiąknięta jest wpływami meksykańskimi, głównie dzięki wspaniałemu wykorzystaniu całego arsenału latynoskich instrumentów perkusyjnych przez Tomasa Celi Sancheza. Pomimo takiej różnorodności wpływów A2 jest spójna brzmieniowo. Ponieważ chciałam, aby album brzmiał jak najbardziej akustycznie wykorzystaliśmy szereg historycznych instrumentów jak stary Wurlitzer i dawne modele Rhodesa i Mooga, oraz posłużyliśmy się, przy nagrywaniu wokali i chórków, kilkoma preampami z lat 50-tych i 70-tych.
Charakterystyczną cechą, która niewątpliwie wyróżnia tę produkcję od innych jest konsekwencja w brzmieniu nieco vintage’owym. Producentem muzycznym nowego krążka jest Marcin Pospieszalski, bardzo ceniony producent muzyczny w Polsce i za granicą, laureat m.in. trzech "Fryderyków" za produkcje muzyczne m.in. płyt Anny Marii Jopek, Raz Dwa Trzy, Mietka Szcześniaka.
Więcej...


Strony:  1  <<  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >>  28