Viola
Viola Brzezińska A2

NOWOŚCI

Strony:  1  <<  6  7  8  9  10  11  12  13  14  >>  29 


Nowe piosenki z A2
2012-07-14
Właśnie wrzuciliśmy kilka fragmentów najnowszych, premierowych piosenek Violi z płyty A2. Kliknij dział MUZYKA i słuchaj.

Anglojęzyczna wersja strony
2012-07-09
Dla zainteresowanych- właśnie ruszyła angielska wersja strony.

Fotogaleria z koncertu w Płocku
2012-07-09
W Galerii - Koncerty zdjęcia z Festiwalu Młodych w Płocku.

NOWA MOJA STRONA
2012-06-23
... jeszcze przed premierą mojej nowej płyty. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. To jak wygląda i jak funkcjonuje, to zasługa Agaty Kosno-Jaczewskiej i Maćka Filipowicza.

Viola w radiu Warszawa
2012-06-20
Jutro, na antenie Radia WARSZAWA, w audycji "Muzyka z duszą", gościem Marcina Stycznia będzie Viola Brzezińska. Opowie o swojej najnowszej płycie, której premiera 8 października. Bądźcie z nami! Start godz. 19.10. Audycja dostępna także w internecie: www.radiowarszawa.com.pl

INFO O NAJNOWSZEJ PŁYCIE VIOLI
2012-06-16
A2 jest kulminacją intensywnego, czteroletniego okresu pracy nad kompozycją muzyki i tekstów, a ostatnimi szlifami nad brzmieniem. Album jest bardzo intymnym i osobistym przesłaniem, stąd też tyle czasu pochłonęła mi praca nad nim. A2 to album o podróżowaniu. Podróżowaniu nie tyle w fizycznym znaczeniu, lecz bardziej w znaczeniu podróży w głąb siebie, przeszukiwania własnej duszy i odnajdywania się tam, oraz o uczuciach towarzyszących takiemu podróżowaniu – o rozkoszach i trudnościach, o oświeceniach i upadkach, o przemijaniu i ponadczasowości…
Materiał muzyczny zawarty na A2 jest bardzo zróżnicowany i zdradza moją fascynację wieloma nurtami muzycznymi. I tak, piosenka IDAHO ukazuje wpływy stylu country and western, PODRÓŻ W CZASIE zawiera elementy funku, pop rock ujawnia się w utworze NA MARGINESIE?, inspiracja latami 60-tymi jawi się wyraźnie w piosence HORYZONT, stylizowanej zwłaszcza na brzmieniu the Beatles. Jednocześnie cała płyta przesiąknięta jest wpływami meksykańskimi, głównie dzięki wspaniałemu wykorzystaniu całego arsenału latynoskich instrumentów perkusyjnych przez Tomasa Celi Sancheza. Pomimo takiej różnorodności wpływów A2 jest spójna brzmieniowo. Ponieważ chciałam, aby album brzmiał jak najbardziej akustycznie wykorzystaliśmy szereg historycznych instrumentów jak stary Wurlitzer i dawne modele Rhodesa i Mooga, oraz posłużyliśmy się, przy nagrywaniu wokali i chórków, kilkoma preampami z lat 50-tych i 70-tych.
Charakterystyczną cechą, która niewątpliwie wyróżnia tę produkcję od innych jest konsekwencja w brzmieniu nieco vintage’owym. Producentem muzycznym nowego krążka jest Marcin Pospieszalski, bardzo ceniony producent muzyczny w Polsce i za granicą, laureat m.in. trzech "Fryderyków" za produkcje muzyczne m.in. płyt Anny Marii Jopek, Raz Dwa Trzy, Mietka Szcześniaka.
Więcej...

MOJA NOWA PŁYTA- HURRRRRRRRRRRRRRAaaaaaaaaa!
2012-06-14
Kochani! To już oficjalne! Mam dla Was i dla siebie wspaniałą wiadomość! Premiera mojej drugiej solowej płyty-"A2" będzie miała miejsce 8 października 2012!!! Wczoraj podpisałam kontrakt z firmą 4ever Music. Wkrótce więcej wieści na jej temat.

FOTORELACJA Z FRYSZTAKA
2012-05-29
Zapraszamy do Galerii - Koncerty do obejrzenia zdjęć z koncertu, który odbył się 27 maja we Frysztaku.

Święta już tuż tuż
2012-04-07
i z tej okazji chcemy Wam życzyć pełnych radości, pokoju i miłości świąt Wielkiej Nocy!

MOJA NOWA STRONA:)
2012-02-29
Ruszają prace nad nową stroną Violi, której owoce
za kilka tygodni będzie można już zobaczyć.
Nad nową stroną pracuje sprawdzony już i zgrany team: Agata Kosno- Jaczewska i Maciek Filipowicz.


Strony:  1  <<  6  7  8  9  10  11  12  13  14  >>  29