Viola
Viola Brzezińska A2

FORUM


Pages:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >>  66 


Add post


Damian 2013-11-08 13:04:23 Reply
Witam, gratuluję talentu i ducha. Uważam, że piosenka "Tylko miłość" wraz z teledyskiem jest nadzwyczaj mądra i piękna. Wielkie uznanie za to, że tekst do tej piosenki został przez Ciebie samą napisaną, gdyż jest naprawdę super!!!

mirek 2013-11-03 20:31:53 Reply
Piękny głęboki śpiew z duszą

Agnieszka Rzym 2013-10-25 21:50:07 Reply
Wszystkiego dobrego z okazji urodzin!!!Pozdrawiam i do zobaczenia!!!

Krzysztof 2013-08-31 21:07:32 Reply
Pani Violu, bardzo proszę o podanie składu zespołu, z którym grała Pani na koncercie w Ostrowcu Świętokrzyskim 31.08.13 r. (ze szczególnym uwzględnieniem pianisty). Pozdrawiam.

Poviliukas 2013-07-22 10:43:07 Reply
Dziękuję za miłe spotkanie oczekując na więcej pozdrawiam

Paulina 2013-05-30 10:34:44 Reply
Witam rnPrzepiękne piosenki i Pani głos!!rnJest możliwość zdobycia podkładu do piosenki ''Nowi Adam i Ewa ''?rnBardzo mi zależny na nim, bo piosenka jest cudna! a potrzebuję ja na ślub kościelny:)rnPozdrawiam serdecznie:))i proszę o pomoć!
 
 
Viola 2013-06-03 01:04:46
Witam Pani Paulino, dziekuje za cieple slowa:) Niestety, nie dysponuje podkladem do NOWI ADAM I EWA, poniewaz kompozytorem tej piosenki jest Robert Janson i tylko on ma do niej prawa. Pozdrawiam.

Domi 2013-05-30 00:00:06 Reply
Kiedy jakiś koncert w Rzeszowie? Niestety na plakacie dot. JSJD nie widać Pani nazwiska...:(rnPozdrawiamrnFanka
 
 
Viola 2013-06-03 01:09:18
Witaj Domi,
rzeczywiscie, w tym roku mnie nie bylo na JSJD w Rzeszowie, poniewaz przebywam za granica. Na koncert na Podkarpaciu tez sie, poki co nie zanosi. Pozdrawiam.

Ula 2013-04-16 21:14:34 Reply
Pani Violu,rnpiękno Pani duszy jest nie do opisania słowami. Wierzę głęboko, że w końcu jakiś przystojniak to dostrzeże. rnJa tymczasem śpiewam sobie w domu Herbatę z miodem...rnPozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego:)

Agnieszka Rzym 2013-04-06 11:33:00 Reply
Witam Cie Violu! O nie nastepnym razem jak bedziesz w Rzymie tak Ci sie nie uda,nie daruje Ci haha!!!Bardzo bym chciala sie z Tobo spotkac.ARRIVEDERCI!
 
 
Viola 2013-04-06 14:10:14
Aga, ja też sobie nie daruję, arrivederci e a presto!

Agnieszka Rzym 2013-03-31 21:47:29 Reply
Niech czas paschalnej radosci napelni Twoje serce.Pogodnych Swiat Wielkanocnych zyczy Aga!

wiola 2013-03-31 14:58:46 Reply
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,rn pełnych wiary, nadziei i miłości.rn Radosnego, wiosennego nastroju,rn serdecznych spotkań w gronie rodzinyrn i wśród przyjaciółrnoraz wesołego „Alleluja”
 
 
Viola 2013-04-06 09:59:01
Wiolu, moja Imienniczko, dziękuję Ci za życzenia. Trzymaj się ciepło. Wszystkiego dobrego.

Monii 2013-03-24 11:39:52 Reply
Cześć wszystkim fanom pani Violii,czy ktoś wie czy pani Viola ma chłopaka?Mój kolega jest jej wielkim fanem,ale krepuje się jej spytać.rnJakby nie było życzymy pani Violi wszystkiego najlepszego.rnpozdrawiam gorąco!!!
 
 
Admin 2013-03-24 19:35:58
Monii,
Zawsze Twój kolega może spróbować zaprosić Violę na jakąś herbatę z miodem.

Emil 2013-03-19 14:25:15 Reply
Dzień dobry :)rnrnWłaśnie wysłuchałem "Herbaty z miodem" :) Fantastycznie pozytywnie nastrajająca. Niniejszym kupuję właśnie świeżą płytę :) Kłaniam się najniżej i najmilej pozdrawiam. Emil :)

Dorota 2013-02-04 21:22:03 Reply
Ja również jestem zachwycona Pani twórczością, np. kolędy, pieśni wielkopostne, "Odnajdę Cię" czy ostatnio się natknęłam na nagrania z koncertów w Rzeszowie - "Jednego Ducha Jednego Ducha" i prześliczne wykonanie "Z dawna Polski". Gratuluję talentu:)

Martinus 2013-02-01 17:59:23 Reply
Dziękuję za pani twórczość i przepraszam jeśli mój wpis kiedyś panią uraził. Wszystkiego najlepszego. Nadal czekam na koncert w Tarnowie bądź okolicach. :-)

Pages:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >>  66