FORUM
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> 66
Add post
| Damian 2013-11-08 13:04:23 Reply Witam, gratuluję talentu i ducha. Uważam, że piosenka "Tylko miłość" wraz z teledyskiem jest nadzwyczaj mądra i piękna. Wielkie uznanie za to, że tekst do tej piosenki został przez Ciebie samą napisaną, gdyż jest naprawdę super!!! | |
| mirek 2013-11-03 20:31:53 Reply Piękny głęboki śpiew z duszą | |
| Agnieszka Rzym 2013-10-25 21:50:07 Reply Wszystkiego dobrego z okazji urodzin!!!Pozdrawiam i do zobaczenia!!! | |
| Krzysztof 2013-08-31 21:07:32 Reply Pani Violu, bardzo proszę o podanie składu zespołu, z którym grała Pani na koncercie w Ostrowcu Świętokrzyskim 31.08.13 r. (ze szczególnym uwzględnieniem pianisty). Pozdrawiam. | |
| Poviliukas 2013-07-22 10:43:07 Reply Dziękuję za miłe spotkanie oczekując na więcej pozdrawiam | |
| Paulina 2013-05-30 10:34:44 Reply Witam rnPrzepiękne piosenki i Pani głos!!rnJest możliwość zdobycia podkładu do piosenki ''Nowi Adam i Ewa ''?rnBardzo mi zależny na nim, bo piosenka jest cudna! a potrzebuję ja na ślub kościelny:)rnPozdrawiam serdecznie:))i proszę o pomoć! | |
Viola 2013-06-03 01:04:46 Witam Pani Paulino, dziekuje za cieple slowa:) Niestety, nie dysponuje podkladem do NOWI ADAM I EWA, poniewaz kompozytorem tej piosenki jest Robert Janson i tylko on ma do niej prawa. Pozdrawiam. | |
| Domi 2013-05-30 00:00:06 Reply Kiedy jakiś koncert w Rzeszowie? Niestety na plakacie dot. JSJD nie widać Pani nazwiska...:(rnPozdrawiamrnFanka | |
Viola 2013-06-03 01:09:18 Witaj Domi, rzeczywiscie, w tym roku mnie nie bylo na JSJD w Rzeszowie, poniewaz przebywam za granica. Na koncert na Podkarpaciu tez sie, poki co nie zanosi. Pozdrawiam. | |
| Ula 2013-04-16 21:14:34 Reply Pani Violu,rnpiękno Pani duszy jest nie do opisania słowami. Wierzę głęboko, że w końcu jakiś przystojniak to dostrzeże. rnJa tymczasem śpiewam sobie w domu Herbatę z miodem...rnPozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego:) | |
| Agnieszka Rzym 2013-04-06 11:33:00 Reply Witam Cie Violu! O nie nastepnym razem jak bedziesz w Rzymie tak Ci sie nie uda,nie daruje Ci haha!!!Bardzo bym chciala sie z Tobo spotkac.ARRIVEDERCI! | |
Viola 2013-04-06 14:10:14 Aga, ja też sobie nie daruję, arrivederci e a presto! | |
| Agnieszka Rzym 2013-03-31 21:47:29 Reply Niech czas paschalnej radosci napelni Twoje serce.Pogodnych Swiat Wielkanocnych zyczy Aga! | |
| wiola 2013-03-31 14:58:46 Reply Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,rn pełnych wiary, nadziei i miłości.rn Radosnego, wiosennego nastroju,rn serdecznych spotkań w gronie rodzinyrn i wśród przyjaciółrnoraz wesołego „Alleluja” | |
Viola 2013-04-06 09:59:01 Wiolu, moja Imienniczko, dziękuję Ci za życzenia. Trzymaj się ciepło. Wszystkiego dobrego. | |
| Monii 2013-03-24 11:39:52 Reply Cześć wszystkim fanom pani Violii,czy ktoś wie czy pani Viola ma chłopaka?Mój kolega jest jej wielkim fanem,ale krepuje się jej spytać.rnJakby nie było życzymy pani Violi wszystkiego najlepszego.rnpozdrawiam gorąco!!! | |
Admin 2013-03-24 19:35:58 Monii, Zawsze Twój kolega może spróbować zaprosić Violę na jakąś herbatę z miodem. | |
| Emil 2013-03-19 14:25:15 Reply Dzień dobry :)rnrnWłaśnie wysłuchałem "Herbaty z miodem" :) Fantastycznie pozytywnie nastrajająca. Niniejszym kupuję właśnie świeżą płytę :) Kłaniam się najniżej i najmilej pozdrawiam. Emil :) | |
| Dorota 2013-02-04 21:22:03 Reply Ja również jestem zachwycona Pani twórczością, np. kolędy, pieśni wielkopostne, "Odnajdę Cię" czy ostatnio się natknęłam na nagrania z koncertów w Rzeszowie - "Jednego Ducha Jednego Ducha" i prześliczne wykonanie "Z dawna Polski". Gratuluję talentu:) | |
| Martinus 2013-02-01 17:59:23 Reply Dziękuję za pani twórczość i przepraszam jeśli mój wpis kiedyś panią uraził. Wszystkiego najlepszego. Nadal czekam na koncert w Tarnowie bądź okolicach. :-) | |