Viola
Viola Brzezińska A2

NOWOŚCI

Strony:  1  <<  25  26  27  28  29 


Radiowa TRÓJKA - Audycja
2006-08-08
16.07.06 na antenie PR 3 miała miejsce premiera piosenki pt: "Druga po Bogu". Tego dnia Viola była gościem audycji prowadzonej przez Patrycję Michońską.
Autorem tej porywającej piosenki jest Michał Maliszewski- gitarzysta grający z Violą. "Druga po Bogu" dostępna w PLIKACH jako MP3. Miłego słuchania!!!

WWW w wersji angielskiej
2006-08-08
14. 07. 06 ruszyła strona Violi. W związku z tym, że stronę odwiedziło także wiele osób z zagranicy, najwięcej z Kanady i USA, poza tym z wielu krajów europejskich, wkrótce uruchomiona zostanie angielska wersja strony www.violabrzezinska.pl
Zapraszamy!

ŚWIEŻE BRZMIENIE
2006-07-07
Jak wspominaliśmy wcześniej, od pewnego czasu Viola wraz zespołem pracuje nas swoją debiutancką płytą. Na płycie, poza piosenkami autorstwa Violi znajdą się utwory napisane przez Bartka Mielczarka, Grzegorza Hinczewskiego i Michała Maliszewskiego - czyli przez niezwykle utalentowanych, młodych muzyków, z którymi wokalistka pracuje na co dzień, a także piosenka napisana specjalnie dla Violi przez Joachima Mencla- cenionego, doświadczonego pianisty, kompozytora i aranżera (m. in. NLM).
Całość materiału utrzymana będzie w stylistyce pop-rockowej z elementami pulsującej elektroniki, smyczków. Ci, którzy słyszeli Violę z zespołem na koncertach uważają, że muzyka jest niezwykle energetyczna, porywająca, tchnie świeżością, a teksty przemyślane i głębokie.
Datę premiery płyty podamy wkrótce. Uzbrójcie się w cierpliwość. Naprawdę, warto poczekać!

SINGIEL TYLKO MIŁOŚĆ
2006-04-12
W połowie marca Viola była gościem programu MIASTO KOBIET w TVN Style. Po emisji programu na forach internetowych pojawiły się pytania o płytę Violi. Otóż zainteresowanym ogłaszamy wszem i wobec, że od pewnego czasu trwają intensywne prace nad solową płytą Violi. Efektem tej pracy jest piosenka „Tylko miłość”, która niedługo będzie dostępna na stronie w postaci mp3.

REKORDZISTKA VIOLA BRZEZIŃSKA
2006-03-06
Jak donosi portal młodzieżowy www.bosko.pl Viola jest obecnie najpopularniejszą wokalistką.
Pieśń „Ogrodzie Oliwny” jest najczęściej odtwarzanym plikiem i już przekroczył liczbę 20 tysięcy odsłuchań!


Strony:  1  <<  25  26  27  28  29